צילום מודולרי

צילום מודולרי הוא צילום של מוצר בסיס שעליו מולבשים פרטים נוספים שניתנים להוספה והסרה מודולרית בהתאם לרצון הקונה. צילום זה משמש כצילום המחשה לקונה הפוטנציאלי כשהוא רוצה להזמין מספר מוצרים ביחד ולבדוק איך הם נראים מבחינה עיצובית כשהם מוצבים זה לצד זה. צילום זה מאפשר ללקוח חווית קנייה שלמה שבה הוא שולט בעיצוב הסופי של המוצר. צילום מודולרי מתאים מאוד לצילומי ביגוד או ריהוט למשל.

צילום מוצרים מודולרי הוא אחד מהשירותים המקצועיים שאנחנו מספקים ללקוחות לשם קידום מוצרים ולשימוש במסעות פרסום. הסטודיו מתמחה בצילום מוצרים מודולרי באופן המקצועי ביותר אשר ממקסם את הפוטנציאל הגלום במוצר שלכם.

צילום מודולרי נותן ללקוח אפשרות להציג את המוצרים שלו באופן חדשני ומרגש אשר מעניק לקונה תחושת שליטה בחוויית הקנייה. יותר ויותר חברות גדולות פונות לכיוון של צילום זה ואין ספק שעתיד הפרסום נח בחוויית הקנייה המודולרית שהיא מותאמת יותר לאורח החיים המודרני.

הסטודיו בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילומים מודולריים. בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו . אצלנו מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.

להלן מספר דוגמאות שצולמו בעבור קבוצת יעיל נוע 

לוגו של יעיל נוע

** התמונות באתר הינם בgif. ניתן לצפות בדוגמא חיה באתר של יעיל ונוע.


nayerlogo