צילום כלי אמבטיה

צילום כלי אמבטיה – אנו בעלי ניסיון רב שנים בצילום כלי אמבטיה. הסטודיו מתמחה בצילומי כל סוגי כל כלי האמבטיה: מדפים, ארונות, ברזים, כיורים, מראות, שטיחונים, דיספנסרים, סבוניות, ועוד. לכל מוצר החומרים מהם הוא עשוי והאופי הייחודי שלו. התפקיד שלנו הוא למקסם את מראה המוצר שלך ולהציג אותו בצורה המשכנעת ביותר.

בסטודיו או בלוקיישן אחר, VIPDESIGN יצלמו את כלי האמבטיה שלכם באופן המקצועי ביותר. צילומי לוקיישן, בחוץ או בפנים הם הזדמנות טובה להראות את המוצר בסביבה הטבעית שלו , להמחיש את שימושיו ולבנות סביבו סיפור מסגרת המורכב מפרטים רבים ומעניינים. בצילומי חוץ אנחנו מצלמים יותר ממוצר – אנחנו מצלמים סגנון חיים. צילומים אלו טובים במיוחד לקטלוגים ופרסומות.

אנחנו מקפידים על השתקפויות טבעיות ואחידות של הרקע המשתקף במוצר, ומעברי גוונים מדויקים המדגישים את עומק המוצר ומעניקים לו גימור איכותי. התמונה הסופית היא נקייה, אלגנטית ובאיכות הגבוהה ביותר.

בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה, והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות במשק לעשות שימוש בשירותינו לצילום כלי אמבטיה . אצלנו מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.

לדוגמאות נוספות של צילום כלי אמבטיה