צילום מוצרי טקסטיל

צילום מוצרי טקסטיל דורשים מיומנויות מיוחדות. בין אם מדובר בצילום דו-מימדי או תלת-מימדי, צריך להקפיד על טקסטורת הבד, העמדה נכונה של הבגד וטיפול בקמטים. אנחנו מתמחים בצילום בגדים על רקע לבן- פקשוט בדו-מימד או בתלת- מימד.

כאשר אנחנו מתייחסים לצילום תלת מימדי בצילומי מוצרי אופנה, אנחנו מתכוונים לרוב לצילומי ביגוד או טקסטיל אחר, שבמקום להיות מצולמים כשהוא מונחים על משטח כלשהו, או על גופם של דוגמנים, מצולמים באופן כזה שהם נראים כאילו הולבשו על גוף אדם בלתי נראה ויש להם נפח. צילומים כאלה מבוצעים בעזרת בובות הדמיה שאותן מעלימים בתמונה הסופית. הסיבה לשימוש בצילום כזה היא שהוא מציג את הבגד במיטבו וניתן לראות כיצד הבגד "יושב" על בן אדם מבלי צורך בשימוש בדוגמנים. כאשר הצילום נעשה בצורה מקצועית, התוצאה הסופית נקייה ואסתטית ומאפשרת לקונה חווית קנייה משודרגת.

הצילום נעשה באמצעות שימוש בבובות, טכניקות הדמיה וצילומים מזוויות שונות. דרך הצילום אמורים להבחין בקלות בטקסטורה של הבד, בגווניו ובייחודיות הבגד.

יש כמובן אפשרות לצילום מוצרי טקסטיל דו-מימדי, כלומר כשהבגד מונח על משטח. צילום מעין זה נחשב לצילום מוצר רגיל, אלא שיש לדעת כיצד לטפל בבדים כדי להציג אותם בצורה המחמיאה ביותר עם הצללות במקומות הנכונים והבלטת טקסטורות.

סטודיו VIPDESIGN מתמחה בצילום ביגוד מכל הסוגים: חולצות, ספורט, מעילים, אופנת ילדים, חצאיות, אופנת נשים, טרנינגים, נעליים, נעלי ספורט, תיקי יד, תרמילים, מזוודות, מכנסיים, תרמי, תינוק, בייבי, בגד גוף, מצעים, כובעים, שמיכות, בגדי עבודה, ועוד.

לדוגמאות נוספות של צילומי מוצרי טקסטיל