צילום מוצרי קוסמטיקה

צילום מוצרי קוסמטיקה, יופי וטיפוח

מוצרי קוסמטיקה הפכו למוצר צריכה בסיסי בכל בית ושוק מוצרי הקוסמטיקה הוא שוק תחרותי מאוד וממותג.  יש לנו ניסון רב שנים בצילום מקצועי של מוצרי הקוסמטיקה של החברות הגדולות בשוק על כל המאפיינים הייחודיים שלהם. סטודיו VIPDESIGN מתמחה בצילום מוצרי קוסמטיקה: קרם ידיים, קרם לחות, פילינג, סבון, שמפו, מוצרי טיפוח, סבוני רחצה, בישום לגוף ועוד.

אחד מהמאפיינים של מוצרי קוסמטיקה הוא ריבוי החומרים המבהיקים באריזות או במוצר עצמו. כאשר מצלמים חומרים מבהיקים ישנם אתגרים ייחודים שאתם צריך להתמודד בהצלחה בדרך לצילום המושלם. הקושי בצילום מוצר עם השתקפויות הוא שליטה בעצמים המשתקפים. עצמים משתקפים הם כמו פיסות מראה. כאשר אור פגוע באובייקט הוא מוחזר מהמשטח המבריק בדיוק באותה זווית שבה הוא פוגע ומשם אל העיניים שלנו. כאשר אנחנו מצליחים להבין את זווית השיקוף ולכוון את זווית הצילום בהתאם אנחנו יכולים לשלוט בהשתקפות.

כאשר אנחנו ניגשים לצילום מוצרי קוסמטיקה בעלי השתקפויות ראשית יש לייצר סביבה ידידותית בשימת לב למיקום חפצים שונים בחלל אשר עלולים לייצר השתקפות בלתי רצויה על האובייקט. יש לדעת כיצד למקם את התאורה באופן כזה שייצר את פסי התאורה הרצויים כדי לייצר מראה אלגנטי ולהעלים את ההשתקפויות הבלתי רצויות. בעת הצורך כדאי לעשות שימוש ברפלקטורים משלימים כדי להחזיר ברק למוצר או לחסום מקור אור שמייצר פסי תאורה שאינם אסתטיים.

ככל שנשקיע יותר בבניית החלל והתאורה כך ניאלץ לעשות פחות תיקונים בדיעבד בעת עיבוד התמונה והמראה הסופי יהיה מקצועי ואלגנטי יותר.

בסטודיו VIPDESIGN אנחנו מקפידים על השתקפויות טבעיות ואחידות של הרקע המשתקף במוצר הקוסמטי, ומעברי גוונים מדויקים המדגישים את עומק המוצר ומעניקים לו גימור איכותי. התמונה הסופית היא נקייה אלגנטית ובאיכות הגבוהה ביותר.

סטודיו VIPDESIGN אינו מצלם מוצרי קוסמטיקה אשר נוסו על בעלי חיים