צילום עיצוב תעשייתי

צילום עיצוב תעשייתי – אנו מצלמים סדרות מוצרים של עיצוב תעשייתי לבתי מלאכה לעיצוב תעשייתי. במסגרת העבודה שלנו עם מוצרי עיצוב תעשייתי אנחנו מצלמים למשל מכונות תעשייתיות גדולות, ריהוט מעצבים, מוצרים לעיצוב הבית, תאורה, אריזות, ועוד. הצילומים מתבצעים בסטודיו או בלוקיישן אחר לבחירת הלקוח.

צילומי לוקיישן, בחוץ או בפנים הם הזדמנות טובה להראות את המוצר בסביבה הטבעית שלו , להמחיש את שימושיו ולבנות סביבו סיפור מסגרת המורכב מפרטים רבים ומעניינים. בצילומי חוץ אנחנו מצלמים יותר ממוצר – אנחנו מצלמים סגנון חיים. צילומים אלו טובים במיוחד לקטלוגים ופרסומות.

בצילום מוצרי עיצוב תעשייתי אנחנו מייצרים סביבה צילומית מבודדת מהאובייקט, אך כשהדבר אינו מתאפשר נייצר תאורה נכונה ככל האפשר לאובייקט ואז בעריכה גרפית מקצועית נתקן באופן מלאכותי את מה שלא היה בצילום המקורי.

צילום מודולרי מתאים מאוד לצילום מוצרי עיצוב תעשייתי. צילום מודולרי הוא צילום של מוצר בסיס שעליו מולבשים פרטים נוספים שניתנים להוספה והסרה מודולרית בהתאם לרצון הקונה. צילום מודולרי משמש כצילום המחשה לקונה הפוטנציאלי כשהוא רוצה להזמין מספר מוצרים ביחד ולבדוק איך הם נראים מבחינה עיצובית כשהם מוצבים זה לצד זה. צילום מודולרי מאפשר ללקוח חווית קנייה שלמה שבה הוא שולט בעיצוב הסופי של המוצר. צילום מודולרי מתאים מאוד לצילומי ביגוד או ריהוט למשל.

צילום מוצרים מודולרי הוא אחד מהשירותים המקצועיים שאנחנו בvipdesign מספקים ללקוחות לשם קידום מוצרים ולשימוש במסעות פרסום. סטודיו VIPDESDIGN מתמחה בצילום מוצרים מודולרי באופן המקצועי ביותר אשר ממקסם את הפוטנציאל הגלום במוצר שלכם.

צילום מודולרי נותן ללקוח אפשרות להציג את המוצרים שלו באופן חדשני ומרגש אשר מעניק לקונה תחושת שליטה בחוויית הקנייה. יותר ויותר חברות גדולות פונות לכיוון של צילום מודולרי ואין ספק שעתיד הפרסום נח בחוויית הקנייה המודולרית שהיא מותאמת יותר לאורח החיים המודרני.

סטודיו VIPDESIGN הוא בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילומים מודולריים. בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו לצילומים מודולריים. אצלנו בVIPDESIGN מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.

לדוגמאות נוספות של צילומי עיצוב תעשייתי