צילום ציורים ופרטי אמנות

צילום ציורים ופרטי אמנות הוא צילום שמצריך מיומנות מיוחדת. על מנת להעביר את התחושה שפריט האמנות מבקש להעביר צריך להכיר את הטכניקה הבסיסית בצילום אמנות. לסטודיו ניסיון ארוך שנים בצילום תמונות ופרטי אמנות בעבודה עם אמנים פרטיים וגלריות.

בצילום אמנות יש לשים דגש מיוחד על הצבעוניות- צבעי המוצר כפי שהם נראים בתמונה הסופית צריכים להיות נאמנים למקור ולהופיע באותם הגוונים שבהם הם מופיעים במוצר המקורי.

התמונה הסופית צריכה לייצר תחושת עומק כמו בציור המקורי. לשם כך נעשה שימוש בתאורה מיוחדת ועדשות מתאימות.

בצילום אמנות יש לדעת כדאי לטפל בהשתקפויות. בציורי שמן למשל עושים שימוש בלכה שתפקידה להגן על הציור, אבל יוצרת "פליירים"  שיש להעלים. הקושי בצילום מוצר מבריק הוא שליטה בעצמים המשתקפים. עצמים משתקפים הם כמו פיסות מראה. כאשר אור פגוע באובייקט הוא מוחזר מהמשטח המבריק בדיוק באותה זווית שבה הוא פוגע ומשם אל העיניים שלנו. כאשר אנחנו מצליחים להבין את זווית השיקוף ולכוון את זווית הצילום בהתאם, אנחנו יכולים לשלוט בהשתקפות.

יש לנו ניסיון ארוך שנים בצילום תמונות ופרטי אמנות: צילומי שמן, פסטל, אקריליק, רישומים, פסלים, עבודות אמנות, מיצגים, ציורים, איורים, פסלים, תערוכות יחיד, תערוכות קבוצתיות, צילומים במוזיאונים, בגלריות אמנות, ועוד.

לדוגמאות נוספות של צילום תמונות ופרטי אמנות