צילום תכשיטים

צילומי תכשיטים ואקססוריז על רקע לבן המדגישים את כל מה שמקורי ומיוחד בעיצובים שלך. צילום על רקע לבן נקי של תכשיטי כסף וזהב וחומרים אחרים, טבעות, עגילים, מחרוזות, שרשראות, צמידים, תליונים ואקססוריז, סיכות לשיער, סיכות סבתא, קליפסים, תוספות שיער, קשת לשיער, גומיות ומסרקים. תוצאות מושלמות לאתרי מסחר אלקטרוניים וקטלוגים.

אנו בעלי ניסיון ארוך שנים בצילום תכשיטים מכל הסוגים. אנחנו מתמחים בצילום: זהב, כסף, שרשראות, טבעות ,צמידים ,עגילים, יהלומים, אבני חן, סיכות, ועוד. צילום תכשיטים אינו צילום פשוט בגלל ההשתקפויות הרבות שמופיעות על התכשיטים. בעזרת תאורה נכונה נצליח לבלום השתקפויות לא רצויות ולייצר הדגשים אלגנטיים שמצליחים לייצר מראה חי ומבהיק.

הקושי בצילום מוצר מבריק הוא שליטה בעצמים המשתקפים. עצמים משתקפים הם כמו פיסות מראה. כאשר אור פגוע באובייקט הוא מוחזר מהמשטח המבריק בדיוק באותה זווית שבה הוא פוגע ומשם אל העיניים שלנו. כאשר אנחנו מצליחים להבין את זווית השיקוף ולכוון את זווית הצילום בהתאם, אנחנו יכולים לשלוט בהשתקפות.

כאשר אנחנו ניגשים לצילום תכשיטים ראשית יש לייצר סביבה ידידותית בשימת לב למיקום חפצים שונים בחלל אשר עלולים לייצר השתקפות בלתי רצויה על האובייקט. יש לדעת כיצד למקם את התאורה באופן כזה שייצר את פסי התאורה הרצויים כדי לייצר מראה אלגנטי ולהעלים את ההשתקפויות הבלתי רצויות. בעת הצורך כדאי לעשות שימוש ברפלקטורים משלימים כדי להחזיר ברק למוצר או לחסום מקור אור שמייצר פסי תאורה שאינם אסתטיים.

בצילום תכשיטים מדובר בצילום-מאקרו: האובייקט קטן ויש צורך בעדשות מיוחדות כדי לצלם אותו בצורה מיטבית. עומק שדה עלול ללכת לאיבוד ולכן צריך להלביש שכבות על שכבות של צילומים. ב- VIPDESIGN אנחנו עושים שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר על מנת להגיע לתמונה סופית אלגנטית ומהוקצעת בצילום התכשיטים שלכם.

לדוגמאות נוספות של צילומי תכשיטים