צילום משקאות

צילום משקאות הוא תחום אשר מצריך מיומנות מקצועית גבוהה. צילום סוגי המשקאות השונים צריך להעביר את התחושה הרצויה, התחושה שאותה משרה המשקה. לסטודיו ניסיון רב בצילום משקאות ועבודה עם החברות הגדולות בשוק.

בקבוקי יין למשל מכילים פעמים רבות הדפסי זהב. כשמצלמים בקבוק יין צריך לצלם אותו מקדימה וכאשר המצלמה נמצאת מול תווית שעשויה זהב, משתקפת המצלמה ויוצרת כתם שחור. כאשר אנחנו מצליחים להבין את זווית השיקוף ולכוון את זווית הצילום בהתאם, אנחנו יכולים לשלוט בהשתקפות.

כאשר אנחנו ניגשים לצילום משקאות ראשית יש לייצר סביבה ידידותית בשימת לב למיקום חפצים שונים בחלל אשר עלולים לייצר השתקפות בלתי רצויה על האובייקט. יש לדעת כיצד למקם את התאורה באופן כזה שייצר את פסי התאורה הרצויים כדי לייצר מראה אלגנטי ולהעלים את ההשתקפויות הבלתי רצויות. בעת הצורך כדאי לעשות שימוש ברפלקטורים משלימים כדי להחזיר ברק למוצר או לחסום מקור אור שמייצר פסי תאורה שאינם אסתטיים.

ככל שנשקיע יותר בבניית החלל והתאורה כך ניאלץ לעשות פחות תיקונים בדיעבד בעת עיבוד התמונה והמראה הסופי יהיה מקצועי ואלגנטי יותר.

אנחנו מקפידים על השתקפויות טבעיות ואחידות של הרקע המשתקף במשקה, ומעברי גוונים מדויקים המדגישים את עומק המוצר ומעניקים לו גימור איכותי. התמונה הסופית היא נקייה אלגנטית ובאיכות הגבוהה ביותר.

הסטודיו הוא בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילום משקאות בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו לצילומי משקאות. אצלנו  מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.

לדוגמאות נוספות של צילום משקאות