צילום סירים

צילום סירים הוא קטגוריה משל עצמה אשר מצריכה מיומנות גבוהה כדי להגיע לתוצאה המקצועית ביותר. רוב הסירים עשויים מנירוסטה. חומר הנירוסטה הוא מראתי והמצלמה. הצלם וחלל הסטודיו עלולים להשתקף בסיר עצמו. צלמים רבים משתמשים בהסתרה שחורה אשר יוצרת פס שחור באמצע האובייקט וקונטרסט חזק מאוד. אצלנו בסטודיו  VIPDESIGN אנחנו משתמשים בטכניקה שונה על מנת לייצר פס תאורה אלגנטי בגוון בהיר על הסיר אשר שומר על הבוהק של הסיר ויחד עם זאת על אחידות צבעים ומעבר צבעים עדין.

הקושי בצילום מוצר מבריק הוא שליטה בעצמים המשתקפים. עצמים משתקפים הם כמו פיסות מראה. כאשר אור פגוע באובייקט הוא מוחזר מהמשטח המבריק בדיוק באותה זווית שבה הוא פוגע ומשם אל העיניים שלנו. כאשר אנחנו מצליחים להבין את זווית השיקוף ולכוון את זווית הצילום בהתאם, אנחנו יכולים לשלוט בהשתקפות.

כאשר אנחנו ניגשים לצילום סירים ראשית יש לייצר סביבה ידידותית בשימת לב למיקום חפצים שונים בחלל אשר עלולים לייצר השתקפות בלתי רצויה על האובייקט. יש לדעת כיצד למקם את התאורה באופן כזה שייצר את פסי התאורה הרצויים כדי לייצר מראה אלגנטי ולהעלים את ההשתקפויות הבלתי רצויות. בעת הצורך כדאי לעשות שימוש ברפלקטורים משלימים כדי להחזיר ברק למוצר או לחסום מקור אור שמייצר פסי תאורה שאינם אסתטיים.

ככל שנשקיע יותר בבניית החלל והתאורה כך ניאלץ לעשות פחות תיקונים בדיעבד בעת עיבוד התמונה והמראה הסופי יהיה מקצועי ואלגנטי יותר.

אנחנו מקפידים על השתקפויות טבעיות ואחידות של הרקע המשתקף בסיר, ומעברי גוונים מדויקים המדגישים את עומק המוצר ומעניקים לו גימור איכותי. התמונה הסופית היא נקייה אלגנטית ובאיכות הגבוהה ביותר.

סטודיו VIPDESIGN הוא בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילומי סירים בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו לצילומי סירים.
אצלנו  מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.