צילום מוצרים

מחלקת צילום מוצרים

צילום פקשוט
הסטודיו מתמחה בצילום מוצרים על רקע לבן באופן המקצועי ביותר אשר ממקסם את הפוטנציאל הגלום במוצר שלכם. אנחנו מתמחים בצילום מוצרים עם השתקפויות במראה מקצועי ומוקפד.

צילום מוצר משתקף
בצילומים כאלו אנחנו מקפידים על השתקפויות טבעיות ואחידות של הרקע המשתקף במוצר, ומעברי גוונים מדויקים המדגישים את עומק המוצר ומעניקים לו גימור איכותי.

צילום בגד בתלת מימד 3D
צילום של בגד היוצר עומק וראליסטיות של הבגד הממחיש כיצד הבגד נראה כאשר הוא מולבש על בנאדם.

צילום בגד בתלת מימד 3D צולם עבור ריקושט

צילום מודולרי
צילום של מוצר בסיס שעליו מולבשים פרטים נוספים שניתנים להוספה והסרה מודולרית בהתאם לרצון הקונה, מה שאפשר לו חווית קנייה שלמה שבה הוא שולט בעיצוב הסופי של המוצר.

צילום אווירה
צילומי קומפוזיציה (צילום אווירה) הם צילומים המספרים סיפור סביב המוצר שלך. צילומים כאלו יוצרים סצנה פשוטה סביב המוצר או חבילה של מוצרים על מנת להבליט אותו ולהשרות לו את הסגנון או האופי המתאים לו.

צילום בלוקיישין – צילומי חוץ
הזדמנות טובה להראות את המוצר בסביבות הטבעית, להמחיש את שימושיו ולבנות סביבו סיפור מסגרת המורכב מפרטים רבים ומעניינים. בצילומי חוץ אנחנו מצלמים יותר ממוצר – אנחנו מצלמים סגנון חיים. 

מחירון השירותים שלנו

צרו קשר:
צור קשר בטלפון  צור קשר בווטסאפ   צור קשר באימייל
 בטלפון         בווטסאפ          באימייל 


 


צילום מוצרים על רקע לבן (פקשוט) הוא אחד מהשירותים המקצועיים שאנחנו מספקים ללקוחות לשם קידום מוצרים ולשימוש במסעות פרסום. בצילום מוצרים על רקע לבן עושים שימוש בקטלוגים באינטרנט או בדפוס לצרכים פרסומיים. מלאכת הצילום על רקע לבן מתחילה בבניית תאורת מתאימה בסטודיו והכנת סביבת עבודה ידידותית אשר מותאמת באופן מיוחד לאובייקט המצולם. לשם כך יש ברשותנו ציוד תאורה ועזרים באיכות הגבוהה ביותר. לאחר בניית התאורה יש לגשת למלאכת צילום המוצר עצמו. זאת נעשה בעזרת ציוד הצילום המקצועי ביותר וצלמים מקצועיים. לאחר צילום המוצר ניגש לצריבת אובייקט . צריבת אובייקט היא תהליך בו תמונה מעובדת באמצעות תוכנות עיבוד. בצריבת אובייקט, הנושא המרכזי נחתך מהתמונה ומופרד ממנה מושלם לקטלוגים באינטרנט או בדפוס. הלקוח מקבל לרשותו את צילום המוצר שברצונו לקדם.

הסטודיו מתמחה בצילום מוצרים על רקע לבן באופן המקצועי ביותר אשר ממקסם את הפוטנציאל הגלום במוצר שלכם. אנחנו מתמחים בצילום מוצרים עם השתקפויות במראה מקצועי ומוקפד. כמו כן, אנחנו מספקים צילומי מוצרים בגדלים שונים, מתכשיטים עדינים (צילום מקרו) ועד מוצרי תעשייה, צילומי פקשוט, צילומי אווירה וצילומי עומק. אנחנו מצלמים מוצרים לבית, מוצרים לגן, כלי בית, טקסטיל כולל שטיחים, מגבות וכלי מיטה, כלי רחצה וכלי מטבח כמו צלחות, כוסות, ספלים, קומקומים, מחבתות, קערות וסירים. בנוסף אנחנו יכולים גם לספק תמונות צרובות עם האובייקט מופרד מהרקע.

הסטודיו הוא בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילום מוצרים על רקע לבן. בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו לצילום מוצרים על רקע לבן. אצלנו ב-VIPDESIGN מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.