צילום מוצרים

צילום מוצרים
צילום מודולרי

 

צילום מוצרי איפור עבור Natasha Denona
צילום דלתות - עבור דלתות פנדור
צילום קומפוזיציה - סדרת לאקים צילם עבור ללין
צילום מוצר - סיר נירוסטה סדרת חיים כהן צולם עבור פוקס הום
צילומי אווירה של מוצרי קוסמטיקה עבור Alma k
צילום מארז לפורים עבור הילולה
צילום בקבוק יין עבור Mivino
צילום מוצרי איפור -מברשות איפור עבור Natasha Denona
צילום בגדי ילדות עבור אופנת נושנוש
צילום אווירה עבור הילולה
צילום מוצרים - צילום תיק, צילום כובע עבור ריקושט
צילום מוצרים - צילום מזוודה עבור ריקושט
צילום מוצרים - צילום נעליים עבור Aka
צילום דלתות - עבור דלתות פנדור
צילום בגדי תינוקות עבור אופנת נושנוש
צילום מוצרי איפור עבור Natasha Denona
צילום מוצרים - צילום בגדים עבור Aka
צילום מוצרי איפור עבור Natasha Denona
צילום מוצרי קוסמטיקה עבור Edom
צילום מוצרי קוסמטיקה עבור Alma k
previous arrow
next arrow
Slider

צילום מוצרים על רקע לבן (פקשוט) הוא אחד מהשירותים המקצועיים שאנחנו מספקים ללקוחות לשם קידום מוצרים ולשימוש במסעות פרסום. בצילום מוצרים על רקע לבן עושים שימוש בקטלוגים באינטרנט או בדפוס לצרכים פרסומיים. מלאכת הצילום על רקע לבן מתחילה בבניית תאורת מתאימה בסטודיו והכנת סביבת עבודה ידידותית אשר מותאמת באופן מיוחד לאובייקט המצולם. לשם כך יש ברשותנו ציוד תאורה ועזרים באיכות הגבוהה ביותר. לאחר בניית התאורה יש לגשת למלאכת צילום המוצר עצמו. זאת נעשה בעזרת ציוד הצילום המקצועי ביותר וצלמים מקצועיים. לאחר צילום המוצר ניגש לצריבת אובייקט . צריבת אובייקט היא תהליך בו תמונה מעובדת באמצעות תוכנות עיבוד. בצריבת אובייקט, הנושא המרכזי נחתך מהתמונה ומופרד ממנה מושלם לקטלוגים באינטרנט או בדפוס. הלקוח מקבל לרשותו את צילום המוצר שברצונו לקדם.

הסטודיו מתמחה בצילום מוצרים על רקע לבן באופן המקצועי ביותר אשר ממקסם את הפוטנציאל הגלום במוצר שלכם. אנחנו מתמחים בצילום מוצרים עם השתקפויות במראה מקצועי ומוקפד. כמו כן, אנחנו מספקים צילומי מוצרים בגדלים שונים, מתכשיטים עדינים (צילום מקרו) ועד מוצרי תעשייה, צילומי פקשוט, צילומי אווירה וצילומי עומק. אנחנו מצלמים מוצרים לבית, מוצרים לגן, כלי בית, טקסטיל כולל שטיחים, מגבות וכלי מיטה, כלי רחצה וכלי מטבח כמו צלחות, כוסות, ספלים, קומקומים, מחבתות, קערות וסירים. בנוסף אנחנו יכולים גם לספק תמונות צרובות עם האובייקט מופרד מהרקע.

הסטודיו הוא בעל ניסיון ומוניטין מעולה של שנים בצילום מוצרים על רקע לבן. בגלל המקצועיות, האמינות הגבוהה  והשירותיות שוב ושוב בוחרות החברות הגדולות בשוק לעשות שימוש בשירותינו לצילום מוצרים על רקע לבן. אצלנו ב-VIPDESIGN מקבלים יחס אישי, מחירים תחרותיים ושירות מקצועי ואמין.

לדוגמאות צילום מוצרים על רקע לבן